Блог

10 простих порад для батьків дитини зі складною поведінкою

Батьки та вчителі часто запитують, як дисциплінувати дитину з проблемами поведінки. Хоча деякі діти справді мають складну поведінку, незалежно від того, які стратегії ми використовуємо, багатьом дітям просто потрібно, щоб дорослі зробили певні зміни у своєму реагуванні на поведінку дитини та навчились взаємодіяти з нею. У цій статті наведено 10 простих порад, які можна розпочати використовувати зараз, щоб заохотити позитивну поведінку у вашої дитини. Всі ці поради мають позитивний характер і допоможуть вам зблизитись з вашою дитиною і таким чином, підвищити їхню впевненість, повернути повагу до себе та повагу до вас. Діти з гарною впевненістю та здоровою повагою до себе та дорослих у своєму житті демонструють кращу співпрацю та роблять здоровий життєвий вибір.

Як виховати успішну і щасливу дитину. 10 правил

Перше. Прозвучить банально, але намагайтеся постійно з усіх питань ПОГОВОРИТИ.

Саме говорити, обговорювати, спокійно, ні в якому разі не на підвищених тонах! Обов'язково поясніть, що просто хочете зрозуміти, що відбувається. Чи не для того, щоб читати моралі і вчити жити, а щоб ЗРОЗУМІТИ. Зробіть не одну спробу, а скільки знадобиться, щоб ваш малюк пішов на контакт. Якщо вдалося - просто слухайте і задавайте питання (без оцінок почутого зі своєї дорослої позиції). Спробуйте згадати подібні проблеми у себе, коли ви були в такому віці, але саме проблеми, а не ваші досягнення типу «Я в твоєму віці орав по дому і вчився на п'ятірки!». Не будуйте з себе ідеальну особистість. Обережні коментарі можете давати, коли контакт буде хоч трохи налагоджений, але дуже тактовно, не допускаючи авторитарності. НІЯКОЇ ІРОНІЇ! Те, що вам здається невинним жартом, здатне разом звести нанівець всі ваші зусилля у вихованні дитини щасливою людиною. Тільки не перестарайтеся, якщо діти не хочуть спілкуватися в даний момент, не наполягайте.

РАБОТА С ОТКРЫТКАМИ В ПСИХОТЕРАПИИ  ДЕТЕЙ И ПОДРОСТКОВ.

Шумакова Лариса Павловна (статья представлена языком оригинала)

В статье представлен опыт Кататимно-имагинативной психотерапии детей и подростков в сочетании работы с открытками. Психотерапия предполагает различные техники в зависимости от предъявленных проблем и участников.

Проективный метод (от лат. projectio — выбрасывание вперед) — один из методов исследования личности. Основан на выявлении проекций в данных эксперимента с последующей интерпретацией. Понятие проекции для обозначения метода исследования ввел Л. Франк. Проективный метод характеризуется созданием экспериментальной ситуации, допускающей множественность возможных интерпретаций при восприятии ее испытуемыми. За каждой такой интерпретацией вырисовывается уникальная система личностных смыслов и особенностей когнитивного стиля субъекта.

Пошук

Хто на сайті

На сайті 30 гостей та користувачі відсутні

Наші партнери

Українська спілка психотерапевтів

Херсонська міська громадська Асоціація психологів та психотерапевтів

Херсонська обласна громадська організація ""Комітет захисту прав дітей""

Херсонська міська громадська організація "Безпосереднє народовладдя""

Батьківський центр ""Кроха"

Психологічна майстерня ""ФА МІ ЛЯ""

Центр психологічного консультування ""Символ""

Міжнародне інформаційно-аналітичне бюро ""BENEVENT"