Лангвейль Ольга Федорівна

Лангвейль Ольга Федорівна

Практичний психолог, член Української спілки психотерапевтів

Коротко про себе, як професіонала та людину:

Я займаюся практичною психологічною діяльністю з 2003 року . До отримання спеціальності практичного психолога була педагогом ( працюю з дітьми більше тридцяти років і дуже люблю спілкуватися з ними).

Працювала шкільним психологом в Школі Гуманітарної Праці та в Херсонській гімназії №20, де здобула безцінний досвід роботи з дітьми, підлітками та їх батьками.

Отримала психотерапевтичну освіту по напрямках: Кататимно-імагінативна психотерапія (символдрама)  та пісочна психотерапія.

Приймала участь у волонтерських та просвітницьких проектах Херсонського відділення Украінської спілки психотерапевтів.

З 2009 року маю приватну практику. Допомагаю людям в кризових станах, при панічних атаках і тривожних розладах.

До мене приходять люди, які мають бажання покращити своє  життя:  розуміти себе та свої бажання, стати більш впевненими, відчувати гармонію , барви та смак навколишнього світу.

Консультую батьків з питань вікових особливостей дітей та допомагаю знайти проблеми у сімейних відносинах, що привели до виникнення симптоматичних розладів у поведінці або у здоров “ї дітей.

Займаюся діагностичною та корекційною роботою з дітьми та підлітками.

В цьому році заснувала центр розвитку емоційного інтелекту «EQ».

Мета роботи центру: розвиток здібностей до сприйняття, розуміння, вираження емоцій та підвищення ефективности мислення за допомогою вміння керувати емоційними станами.

Центр пропонує розвивальні програми для дітей та підлітків (від 5 років (програми психологічної підготовки до навчання у школі ) до випускних класів (програми професійного самовизначення)

Контактний телефон центру: (097) 411 99 11

 

Засновниця та ведуча Клубу психологічного розвитку для жінок, особливого простору для тих , хто любить свою жіночу природу , хоче отримувати новий досвід та знання цікаво і з користю  на тренінгах або  терапевтичних групах.

Моє професійне кредо:

Психолог не той, хто знає відповіді на всі питання, а той, хто вміє їх шукати… разом з людиною, яка звернулася до професіонала!

Мій контакт (099)766-64-44.

e-mail: olgalangvejl@gmail.com

{loadposition content}

"

Client

USP

Date

05 травня 2019

Tags

Спеціаліст