Сімонова Галина Яківна

Сімонова Галина Яківна

практичний психолог, член правління Херсонської філії УСП

Сімонова Галина Яківна - практичний психолог, закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю «психологія» в 2002 році, організувала Центр психологічного консультування «СИМВОЛ», в якому працюю директором по теперішній час. Є ще кілька спеціальностей: інженер-технолог, юрист, політолог. Маю 8-річний досвід роботи в органах влади, 12-річний досвід депутатської діяльності. Всі ці навички, спільно з знаннями психології, дають індивідуальний мікс і накладають особливість на стиль мого психологічного консультування. Останні 9 років викладаю психологію виживання в аварійних ситуаціях в Херсонському морському інституті післядипломної освіти ім. контр-адмірала Ф.Ф. Ушакова.

Окрім членства в Українському союзі психотерапевтів, є головою Херсонської громадської Асоціації психологів і психотерапевтів, засновником і заступником голови Херсонської організації «Комітет захисту прав дітей». Ця громадська діяльність дає можливість реалізувати себе для більшої кількості людей, ніж можливо в консультуванні.Індивідуальні консультації складають більшу частину моєї роботи, але є і групи, як постійні, так і ситуаційні (психотерапевтичні, розвиваючі і спеціальні, такі як: для центру зайнятості, для лікувальних диспансерів, для МНС, МВС, установ освіти, бізнес структур тощо).

Основна психотерапевтична освіта: сертифікована по кататимно-імагінативній психотерапії (символдрама), також отримала сертифікати по: системній сімейній психології, когнітивно-поведінковій, позитивній психотерапії, з психології залежностей, бізнес психології, політичної психології, по психології військової травми, кризової психології, з психосоматики і іншим видам допомоги.

Працюю як індивідуально так і в групах, як особистий психолог так і сімейний. Працюю також за допомогою онлайн-консультування.

Мої контакти:

(066)66-45-137

(067)306-58-81

e-mail: gallina_simonova@ukr.net

skype:stimorolivan1

 

Client

USP

Date

05 травня 2019

Tags

Спеціаліст