Шумакова Лариса Павлівна

Шумакова Лариса Павлівна

практичний психолог, член правління Херсонської філії УСП

Кандидат психологічних наук, сертифікований  фахівець Міжнародного товариства  Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МТКПО),  доцент інстітуту Кататимно-імагінативної психотерапії (м. Геттінген, Німеччина) та акредитований супервізор, член реєстру УСП (Української спілки психотерапевтів).

Шумакова Л.П. – учасник 35 Міжнародних науково-практичних конференцій та симпозіумів   з проблем новітніх технологій в галузі практичної психології та психотерапії, що проходили в Україні, Росії, Німеччині, Естонії.

Пройшла навчання на авторських науково-практичних семінарах вітчизняних та зарубіжних науковців психологів та психотерапевтів:  має Міжнародні сертифікати про навчання  організаційному  розвиткові д. В.Шутца (США) та введенню в Еріксоніанський гіпноз д. Д.Еджет ( США), введенню в онтопсихологію проф.А.Менегетті (Італія),  переробці травматичних переживань за допомогою сакадичних рухів очей д. Ф. Шапіро ( США) , сучасним технологіям в психотепапії та бізнесі за методом психодрами  к.п.н. Л. Литвиненко, П. Горностай (Україна),  нейро-лінгвістичному   програмуванню к.п.н.Ю.Живоглядова ( Україна), неопсихоаналізу  д. Марсія (Франція) та ін.

З  2001року найбільш глибинно займається кататимно-імагінативною психотерапією ( символдрамою) за методом  д.Х.К.Льойнера  (Німеччина), в цій галузі має 3000 годин навчання у власній індивідуальній та груповій психотерапії та на навчально-методичних семінарах вітчизняних та зарубіжних  викладачів Міжнародної спілки Кататимних переживань образів (к.п.н.Я Обухова,Т.Юрченко, І. Вінова , д Є. Вильке, д.Г. Хорна, д. Г.Гантер,д. В. Леша, д. Р.Занвальд, д.Х.Хенінга,  д.І. Райхманн, д.Б. Штайнер та ін). Має 68 друкованих наукових праць.

З 2001 року -  регіонанальний керівник Херсонського товариства символдрами. Одержала Міжнародний диплом психотерапевта глибинно-психологічно орієнтованої психотерапії ії застосуванням Кататимно-імагінативної психотерапії ( Німеччина, Геттінген, 6серпня 2005р. №038). З 2006р. обрана доцентом Міжнародної спілки Кататимних переживань образів.

Лариса Павлівна  проводить довгострокову і екстрену психотерапію дорослих,  дітей і підлітків в наступних випадках: втрата близької людини, суїцидні думки і спроби суїциду, смерть любимої тварини, стан афекту, підвищена агресивність, сварка з рідними, емоційний біль, переживання втрати, нервовий зрив,  некерований тривожний стан, відчуття безвихідності і відчаю,  очікування серйозної операції, стан невмотивованого страху, емоційна виснаженість, панічна атака, стрес, викликаний різними причинами,  втрата сенсу життя, емоційна напруга,  неспокій,  туга і відчуття самоти.

Контакти

095 420 68 72 

068 059 57 56 

shumakova.lara51@gmail.com

 

Client

USP

Date

05 травня 2019

Tags

Спеціаліст