Ви тут: ДокументиПОЛОЖЕННЯ Української Спілки психотерапевтів (УСП) 'Про Реєстр фахівців з психотерапевтичного консультування УСП'

ПОЛОЖЕННЯ
Української Спілки психотерапевтів (УСП)
'Про Реєстр фахівців з психотерапевтичного консультування УСП'

Це положення складено у відповідності до практики професійних асоціацій Європи, відповідно до якої професійна підготовка психотерапевта відбувається у 2 етапи: 
І рівень «Фахівець з психотерапевтичного консультування» (базові знання та навички з психотерапії)
ІІ рівень «Психотерапевт» (фахівець (спеціаліст) з психотерапії).

Освітній стандарт УСП «Фахівець з психотерапевтичного консультування УСП» зорієнтований на фахівців із суміжних з психотерапією спеціальностей, у освіті, менеджменті, соціальній роботі, в медицині та ін., а також для психологів і психіатрів, що не ставлять перед собою мету отримати повну психотерапевтичну освіту. 
Досягнення рівня «Фахівець з психотерапевтичного консультування УСП» означає, що фахівець засвоїв базові знання та навички в певній модальності психотерапії та використовує їх у своїй повсякденній роботі в якості консультанта.

Після присвоєння кандидату проміжного рівня «Фахівець з психотерапевтичного консультування УСП» кандидат може продовжувати навчання та отримати рівень «Психотерапевт УСП», що відповідає високим вимогам Європейського сертифікату з психотерапії.

1. Вимоги для присвоєння кандидату рівня «Фахівець з психотерапевтичного консультування УСП»:
1.1.Власний психотерапевтичний досвід за обраною модальністю – не менше 240 годин;
1.2 Базова теорія (впровадження в психотерапію, етичні засади психотерапії, основи консультування) - 120 годин;
1.3 Спеціалізована теорію за обраною модальністю – 50 годин;
1.4. Підтвердження самостійної практики консультування (не менше 200 годин)
1.5. Супервізія – участь у груповій або індивідуальній супервізії (50 год.) за вибраним напрямком з представленням власних випадків консультування – не менше 10 год.
1.6. Для кандидатів, базова освіта яких не є психіатрією вимогою є проходження мінімум 100 годин пропедевтики з психіатрії (із загальної тривалості 150 год.)
1.7. Для кандидатів, у базовій освіті яких відсутні інші розділи з базової частини освіти також вимагається підтвердження отримання тих розділів.
2. Після завершення всіх вказаних розділів навчання кожен кандидат повинен пройти процедуру його завершення, а саме: захист дипломної роботи (теорія) та захист супервізії практичної роботи.
3. Кожен кандидат повинен продемонструвати адекватне і фахове оволодіння ним теоретичних знань, оволодіння основами методики - практичні навички та вміння і проявити фахову зрілість у якості консультанта у вибраному напрямку. Кожен кандидат зобов’язаний дотримуватися Етичного кодексу та етичних стандартів УСП.
4. Після проходження всіх блоків підготовки та виконання всіх вимог кандидат заповнює анкету на входження до Реєстру фахівців з психотерапевтичного консультування УСП. (форма анкети - Додаток №1).
4.1 Анкету підписує голова осередку УСП, що посвідчує членство кандидата в УСП та його участь в житті осередку.
4.2.Анкету підписує голова освітнього комітету секції, що посвідчує виконання кандидатом всіх вимог на отримання кваліфікаційного рівня «Фахівець з психотерапевтичного консультування УСП».
4.3 Кандидат пише заяву в довільній формі на імя Виконавчого секретаря НАО УСП, який подає кандидатуру на затвердження Ради навчаючих психотерапевтів УСП.
5. Рада навчаючих психотерапевтів на засіданні приймає рішення про присвоєння кандидату кваліфікації «Фахівець з психотерапевтичного консультування УСП».
6. Кандидат отримує відповідне посвідчення і його дані вносяться в Реєстр консультантів Української Спілки психотерапевтів. Сертифікат консультанта УСП та внесення до Реєстру консультантів УСП не є підставою для здійснення психотерапевтичної діяльності.
7. Список консультантів, яким присвоєно статус за річний період, зачитується на Щорічній конференції УСП разом із іншими присвоєними кваліфікаціями та переведеннями в статусі.
8. На перехідний період в 2015-2016 р. кандидат на отримання статусу має право подавати документи при виконанні вимог з отримання загальної кількості годин теорії (дотримання пропорції загальних і спеціалізованих годин не є обов’язковим).

Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Comments:

Вхід на сайт

Наші партнери

Українська спілка психотерапевтів

Херсонська міська громадська Асоціація психологів та психотерапевтів

Херсонська обласна громадська організація "Комітет захисту прав дітей"

Херсонська міська громадська організація "Безпосереднє народовладдя"

Батьківський центр "Кроха"

Психологічна майстерня "ФА МІ ЛЯ"

Центр психологічного консультування "Символ"

Міжнародне інформаційно-аналітичне бюро "BENEVENT"

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Відвідувачі : 1055
  • Статті : 90
  • Перегляди статей : 83014