Ви тут: Шумакова Лариса Павлівна

Шумакова Лариса Павлівна -психолог член УСП

Шумакова Лариса Павлівна-практичний психолог, член правління Херсонської філії УСП

Кандидат психологічних наук, сертифікований  фахівець Міжнародного товариства  Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МТКПО),  доцент інстітуту Кататимно-імагінативної психотерапії (м. Геттінген, Німеччина) та акредитований супервізор, член реєстру УСП (Української спілки психотерапевтів).

Шумакова Л.П. – учасник 35 Міжнародних науково-практичних конференцій та симпозіумів   з проблем новітніх технологій в галузі практичної психології та психотерапії, що проходили в Україні, Росії, Німеччині, Естонії.

Пройшла навчання на авторських науково-практичних семінарах вітчизняних та зарубіжних науковців психологів та психотерапевтів:  має Міжнародні сертифікати про навчання  організаційному  розвиткові д. В.Шутца (США) та введенню в Еріксоніанський гіпноз д. Д.Еджет ( США), введенню в онтопсихологію проф.А.Менегетті (Італія),  переробці травматичних переживань за допомогою сакадичних рухів очей д. Ф. Шапіро ( США) , сучасним технологіям в психотепапії та бізнесі за методом психодрами  к.п.н. Л. Литвиненко, П. Горностай (Україна),  нейро-лінгвістичному   програмуванню к.п.н.Ю.Живоглядова ( Україна), неопсихоаналізу  д. Марсія (Франція) та ін.

З  2001року найбільш глибинно займається кататимно-імагінативною психотерапією ( символдрамою) за методом  д.Х.К.Льойнера  (Німеччина), в цій галузі має 3000 годин навчання у власній індивідуальній та груповій психотерапії та на навчально-методичних семінарах вітчизняних та зарубіжних  викладачів Міжнародної спілки Кататимних переживань образів (к.п.н.Я Обухова,Т.Юрченко, І. Вінова , д Є. Вильке, д.Г. Хорна, д. Г.Гантер,д. В. Леша, д. Р.Занвальд, д.Х.Хенінга,  д.І. Райхманн, д.Б. Штайнер та ін). Має 68 друкованих наукових праць.

З 2001 року -  регіонанальний керівник Херсонського товариства символдрами. Одержала Міжнародний диплом психотерапевта глибинно-психологічно орієнтованої психотерапії ії застосуванням Кататимно-імагінативної психотерапії ( Німеччина, Геттінген, 6серпня 2005р. №038). З 2006р. обрана доцентом Міжнародної спілки Кататимних переживань образів.

Лариса Павлівна  проводить довгострокову і екстрену психотерапію дорослих,  дітей і підлітків в наступних випадках: втрата близької людини, суїцидні думки і спроби суїциду, смерть любимої тварини, стан афекту, підвищена агресивність, сварка з рідними, емоційний біль, переживання втрати, нервовий зрив,  некерований тривожний стан, відчуття безвихідності і відчаю,  очікування серйозної операції, стан невмотивованого страху, емоційна виснаженість, панічна атака, стрес, викликаний різними причинами,  втрата сенсу життя, емоційна напруга,  неспокій,  туга і відчуття самоти.

Контакти

095 420 68 72 

068 059 57 56 

'); document.write(addy98047); document.write('<\/a>'); //-->\n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. " style="font-size: medium;"> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn


Comments:

Вхід на сайт

Наші партнери

Українська спілка психотерапевтів

Херсонська міська громадська Асоціація психологів та психотерапевтів

Херсонська обласна громадська організація "Комітет захисту прав дітей"

Херсонська міська громадська організація "Безпосереднє народовладдя"

Батьківський центр "Кроха"

Психологічна майстерня "ФА МІ ЛЯ"

Центр психологічного консультування "Символ"

Міжнародне інформаційно-аналітичне бюро "BENEVENT"

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Хто на сайті

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Відвідувачі : 2339
  • Статті : 90
  • Перегляди статей : 86071