Ви тут: Сімонова Галина Яківна

Сімонова Галина Яківна-психолог член УСП

Сімонова Галина Яківна-практичний психолог, член правління Херсонської філії УСП

Сімонова Галина Яківна - практичний психолог, закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю «психологія» в 2002 році, організувала Центр психологічного консультування «СИМВОЛ», в якому працюю директором по теперішній час. Є ще кілька спеціальностей: інженер-технолог, юрист, політолог. Маю 8-річний досвід роботи в органах влади, 12-річний досвід депутатської діяльності. Всі ці навички, спільно з знаннями психології, дають індивідуальний мікс і накладають особливість на стиль мого психологічного консультування. Останні 9 років викладаю психологію виживання в аварійних ситуаціях в Херсонському морському інституті післядипломної освіти ім. контр-адмірала Ф.Ф. Ушакова.

Окрім членства в Українському союзі психотерапевтів, є головою Херсонської громадської Асоціації психологів і психотерапевтів, засновником і заступником голови Херсонської організації «Комітет захисту прав дітей». Ця громадська діяльність дає можливість реалізувати себе для більшої кількості людей, ніж можливо в консультуванні.Індивідуальні консультації складають більшу частину моєї роботи, але є і групи, як постійні, так і ситуаційні (психотерапевтичні, розвиваючі і спеціальні, такі як: для центру зайнятості, для лікувальних диспансерів, для МНС, МВС, установ освіти, бізнес структур тощо).

Основна психотерапевтична освіта: сертифікована по кататимно-імагінативній психотерапії (символдрама), також отримала сертифікати по: системній сімейній психології, когнітивно-поведінковій, позитивній психотерапії, з психології залежностей, бізнес психології, політичної психології, по психології військової травми, кризової психології, з психосоматики і іншим видам допомоги.

Працюю як індивідуально так і в групах, як особистий психолог так і сімейний. Працюю також за допомогою онлайн-консультування.


Мої контакти:

(066)66-45-137

(067)306-58-81

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

skype:stimorolivan1

Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Comments:

Вхід на сайт

Наші партнери

Українська спілка психотерапевтів

Херсонська міська громадська Асоціація психологів та психотерапевтів

Херсонська обласна громадська організація "Комітет захисту прав дітей"

Херсонська міська громадська організація "Безпосереднє народовладдя"

Батьківський центр "Кроха"

Психологічна майстерня "ФА МІ ЛЯ"

Центр психологічного консультування "Символ"

Міжнародне інформаційно-аналітичне бюро "BENEVENT"

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Хто на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Відвідувачі : 2339
  • Статті : 90
  • Перегляди статей : 86047